Gevelaansluitigen STRUCTASEAL®

Wodo- i wiatroszczelne
Złącza na elewacji

Aby budynki spełniały wymogi środowiskowe, coraz ważniejsze staje się zapewnienie, by były wiatroszczelne. W tym celu uszczelnia się wszystkie niepożądane połączenia i szczeliny na elewacji, aby zapobiec niekontrolowanemu przenikaniu powiewów powietrza do wnętrza budynku. Wiatroszczelna elewacja pozwala uzyskać sporą oszczędność energii.

Dlatego coraz więcej uwagi poświęca się złączom pomiędzy ościeżnicami drzwi i okien, konstrukcjami ścian osłonowych i murem szczelinowym. Doskonałym rozwiązaniem jest izolacja z EPDM. Taśmy EPDM są odporne na działanie promieni UV, pozostają elastyczne i łatwo się je przykleja.

Inną kwestią związaną z ekologicznym budownictwem jest ochrona przed niepożądaną wilgocią lub skraplaniem się pary. Aby nie dopuścić do uszkodzenia budynku niezbędne jest zapewnienie wysokiej jakości izolacji wodochronnej na elewacji. Również w tym przypadku sprawdzi się wszechstronna taśma EPDM. Z jej pomocą można błyskawicznie uszczelnić spoiny i połączenia, izolując chronione przed przenikaniem wody złącza na elewacjach i budynkach.

STRUCTASEAL®
Wiatro- i wodoszczelne rozwiązania

STRUCTASEAL® oferuje pełen asortyment produktów do uszczelniania. Są to produkty premium do wykonania wysokiej jakości izolacji chroniącej złącza na elewacji przed wiatrem i wodą. Na asortyment składają się taśmy z EPDM i butylu. Do każdego zadania mamy odpowiednie rozwiązanie.

Fast

Fast

Easy

Easy

Safe

Safe

Potrzebujesz porady?
Skontaktuj się z nami bez zobowiązań

Potrzebujesz fachowej porady? Chcesz się dowiedzieć, jakie korzyści przyniosą Ci produkty STRUCTASEAL®?

Chętnie służymy pomocą!

Kontakt