EPDM als de ideale dakafdichting

Pokrycia dachowe jakości premium
Uszczelnienie dachu

Pokrycie dachowe EPDM jest coraz częściej wykorzystywane do szybkiego, trwałego i dobrej jakości uszczelnienia dachów płaskich i o lekkim nachyleniu. EPDM jest syntetycznym, obecnym na rynku już od 50 lat tworzywem gumowym, które przez ten czas wykazało się doskonałymi właściwościami. Wyjątkowe właściwości, jakie EPDM zyskuje w procesie produkcji sprawiają, że materiał ten jest idealnym pokryciem do dachów płaskich i o lekkim nachyleniu.

Pokrycie dachowe EPDM nie zawiera żadnych plastyfikatorów, przez co nie zachodzi w nim ługowanie i jest niezwykle elastyczne. Ponadto dzięki tej doskonałej elastyczności (400%) materiał ten wytrzymuje wszystkie obciążenia czynnikami oddziaływającymi na płaski dach.

Tradycyjne pokrycia dachowe w szybkim tempie ulegają niszczeniu pod wpływem promieniowania UV i czynników pogodowych, ale nie dzieje się tak w przypadku membran EPDM. Dlatego pokrycie dachowe z EPDM ma zapewnioną żywotność o długości ponad 50 lat. Nie ma sobie równych zwłaszcza pod względem trwałości, okresu użytkowania i łatwości instalacji.

STRUCTASEAL® EPDM dakbedekking

STRUCTASEAL®
Pokrycie dachowe z EPDM

STRUCTASEAL® oferuje pokrycia dachowe z EPDM dla fachowców prowadzących jednoosobową działalność. Jest to gotowe do użycia pokrycie dachowe z EPDM, pozwalające w mgnieniu oka uszczelnić niemal każdy dach. Jest dostarczane w formie membrany (składającej się z jednego arkusza). W procesie produkcji połączenia pomiędzy membraną są wykonywane fabrycznie. Pozwala to zapewnić całkowitą niezawodność pod kątem wodoszczelności, a także ograniczyć odpady do minimum. Nie wspominając już o szybkiej i bezpiecznej instalacji. 

Pokrycia dachowe z EPDM marki STRUCTASEAL® są dostępne w 3 różnych rozmiarach, co ułatwia fachowcom wybranie najlepszego i najbardziej wydajnego rozwiązania dla konkretnego zadania.

Fast

Fast

Easy

Easy

Safe

Safe

Potrzebujesz porady?
Skontaktuj się z nami bez zobowiązań

Potrzebujesz fachowej porady? Chcesz się dowiedzieć, jakie korzyści przyniosą Ci produkty STRUCTASEAL®?

Chętnie służymy pomocą!

Kontakt