ELASTYCZNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ
PRODUKTY STRUCTASEAL®

Produkty marki STRUCTASEAL® oferowane przez firmę CARLISLE® Construction Materials B.V. są nowym, uzupełniającym asortymentem materiałów uszczelniających przeznaczonych dla dystrybutorów materiałów budowlanych. Marka ta wykorzystuje moc produkcyjną rozwiązań z EPDM, butylu i akrylu produkowanych w Holandii przez CCM B.V.

Dzięki produktom tej jednej marki i producenta można uszczelnić przed przenikaniem wiatru i wody niemal wszystkie elementy budynku, a także zapewnić trwałe, szczelne pokrycie dachów płaskich.Od taśm do uszczelniania szpar, konstrukcji z prefabrykatów i rynien, aż po pokrycia dachowe: STRUCTASEAL® ma wszystko, czego potrzebujesz.

STRUCTASEAL® Sklepy

Fast

Fast

Easy

Easy

Safe

Safe

DO KONKRETNYCH ZADAŃ

STRUCTASEAL® to marka uzupełniających produktów premium do trwałego uszczelniania dachów i wykonywania uszczelnień wszystkich elementów budynku, chroniących przed przenikaniem wiatru i wody. Są produkowane i dostarczane przez jedną firmę.

Wszystko to gwarantuje trwałą, wysoką jakość efektów końcowych oraz niezawodność i elastyczność w stosowaniu.

Odkryj nasze produkty

ELASTYCZNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ
Dla dystrybutorów

STRUCTASEAL® oferuje całościowy system produktów. Oprócz wszechstronnego asortymentu zapewnia handlowcom niezawodność i elastyczność.

Oprócz wszechstronnego asortymentu zapewnia handlowcom niezawodność i elastyczność. Oprócz wszechstronnego asortymentu zapewnia handlowcom niezawodność i elastyczność. Oprócz wszechstronnego asortymentu zapewnia handlowcom niezawodność i elastyczność.

Meer informatie

Potrzebujesz porady?
Skontaktuj się z nami bez zobowiązań

Potrzebujesz fachowej porady? Chcesz się dowiedzieć, jakie korzyści przyniosą Ci produkty STRUCTASEAL®?

Chętnie służymy pomocą!

Kontakt